Don´t cry when you are alone. Don´t cry when you are alone. Don´t cry when you are alone. Don´t cry when you are alone.

Díl první

30. ledna 2012 v 18:22 | Světmuška |  Bylo nebylo
Bylo už celkem pozdě. Stmívalo se. Když domů přiběhla udýchaná žena. Jmenovala se Nessie Tarantula. Byla známá jako pavoučí bojovnice. Neohrožená a bezcitná. Ale každý má své slabé místo. jejím slabým místem byla dcera. Bylo jí sotva 5 let. Jmenovala se Kimberly. Tu noc co se její matka vrátila jí Kim viděla naposledy.
,, Holčičko moje budeme si hrát na schovávanou ano? Budeš tady ve skříni a nevylezeš dokud si pro tebe nepřídu ano? Nesmíš reagovat na volání ;) Pamatuj já si pro tebe přijdu ;) "
Snažila se mluvit klidně a odhodlaně. Kim se poslušně schovala do skříně za máminy obrovské kožené kabáty a ani né za pět minut zadrnčel zvonek. Nessie se pomalu blížila ke dveřím. Kim seděla potichu v rohu skříně a trhala nitky u jednoho z matčiných kožichů. Nessie otevřela konečně dřevěné dveře ve kterých sál on. Pán temnoty a veškerého zla na kterého Nessie už netrpělive čekala.,,Tak jsem si pro tebe přišel . Pěkný překvapení viď? :D "
,, Naopak, začala jsem se už bát že nepřídeš."
,, Tak toho necháme, mám na práci něco důležitělšího, tak nezdržuj. Určitě víš proč jsem tady."
,,Bez pochyby."
,,Takže?"
,,Už to nemám."
,,Co nemáš?"
,,To co hledáš."
,,Ti jsi nemohla jen tak ztratit! Okamžitě mi řekni kde to je!"
,,Zapomeň!"
,,Trochu větší smůla. Na takovou moc se zapomenout nedá!"
,,To na tebe jen tak taky ne!"
,,Takže mi to nedáš?"
,,Ne."
,,Poslední slova?"
,,Nikdy to tvoje nebude! S tím se rozluč!"
,,Řekni zbohem! AVADA KEDAVRA!"

Zelený záblesk prolétl místností. Prach se rozvířil po celé místnosti.

,,Všechno jí to tu rozházejte, aby mudlové neměli podezření."

Jeden ze smrtijedů v černém oblečených začal zuřivě rozhazovat židle a stoly po celém bytě. Ostatní roztrhaly záclony a došlo i na převrácení skříně, ale malá Kim ani nepípla. Ikdyž jí nebylo ani pět let, už teď jí bylo jasné ,že jí jde právě teď o její holý život. Když smrtijedi v čele se svým pánem zla odešli pokoušela se dostat pryč z té hrozné skříně. Ale ta skříň byla převrácená vchodem k podlaze. Bála se, plakala. Cítila se bezmocná. Byla jí zima. Její malé tělíčko pokrýval závoj chladu a samoty. Ale začala přemýšlet. o tom co se stalo a co se mohlo stát. Začala přemýšlet o svém krátkém životě a že už tak brzo končí. Nechtěla umřít,ale už sse s tím začala pomalu smiřovat. Už mě tu nikdo nikdy neuvidí. Až zavřu oči už je nikdy neotevřu. To je můj konec.


Ale skříň se zvedla vzhůru. Kim už neplakala. Byla potichu jako myška. Ne víc! Jako pavouk. Otevřely se staré rozvrzané dvířka skříně. Stál tam její otec. Sirius Black. Měl rozcuchané vlasy a vypadal poměrně nevyspale.

,,Pojď ke mě moje malá holčičko, už se nemusíš bát, vše je v pořádku."
,,Já ale nemůžu odejít!"

Začala vřištět Kimberly.

,,Ale ano můžeš."
,,Ne, já slíbila mamince, že tu zůstanu, dokud si pro mě nepříde!"
,,Ona si pro tebe už nepříde."
,,Ale ano, slíbila to!"
,,Jí už nikdy neuvidíš!"
,,Uvidím! Uvidím! Uvidím! Slíbila to! Ona si pro mě přijde!"
,,Nepřijde, ona je pryč."
,,Není pryč! Ona je tu semnou! Hráli jsme si na schovku! Je tu! Mami! Mami! Mami!"
,,Nekřič lásko moje."
,,Není PRYČ! NEMŮŽE BÝT MRTVÁ! MAMI! PROSÍM POJĎ KE MĚ! MAMI! PROSÍM!...JENOM JÍ TO UKLOUZLO NA ZEMI A USNULA! NENÍ MRTVÁ! JENOM OSPALÁ!"
,,Ne..je mrtvá..Už se nikdy nevrátí."
,,Já chci maminku.."

Sirius jí vzal do náruče a odvedl ji do svého domu na Grimauldově náměstí. Kim byla většinu času s Remusem. Hodně si sním hrála a on jí učil obranu proti černé magii, což ona sama ani nepostřehla. O matce už víckrát nepromluvila. A když už se o ní začalo mluvit, dělala že neslyší a vždycky se stáhla někam do ústraní. Všichni stále řešili co mohl tenkrát Voldemort po Nessie chtít.chtěl snad její hůlku? Jeji dceru? Nikdo na to nemohl přijít a proto se v poslední době až moc mluvilo o Kimberlinině matce. Ale každému bylo jasné že to takhle dlouho nikdo nevydrží...

Že se ještě něco prostě musí stát.


Pokračování příště. Ještě zdaleka není konec!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama