Don´t cry when you are alone. Don´t cry when you are alone. Don´t cry when you are alone. Don´t cry when you are alone.

Co by se stalo, kdyby...

19. února 2012 v 13:36 | ;) |  co tvoříme
Bolest, která nepřestává hřát. Krutost, která nepřestává lhát.
Ten had, co nosíš v sobě, opět se zvedá do výše. Jde vzhůru jako kouř z plamene. Blíží se a syčí svým neposlušným jazykem. Je připraven zaútočit. Ještě malinký kousíček a bude u cíle. Zubiska mocná zakusují se do tebe. Krev mizí z těla. Barva mění se ti v bílou, bělejší. Klíží se ti oční víčka. Ještě další dávka bolesti. Nehty zarýváš do země. Krev se vsává do hlíny. Květiny po jedu uvadají a sklánějí se k zemi. Klaní se velikosti a velkoleposti. Síla jeho je větší než tvá. Už nedýcháš. Ani dávka adrenalinu by tě neprobudila. Bloudíš ve tmě. Bude to tím, že umíráš. Barva krvavá, rudá mění se v čerň.

Bílá holubice klesla k zemi. Zajíká se slzami. Proč dítě mé ležíš v zemi? Hlavička zvedla se a kývla na pozdrav. Toť soud mý nevyhnutelný. Otevírá oči své, bez barvy duhovky. Holubice vletěla na větev. Strach zatemnil ji hlas. Holubice strachem letěla vdál, ale duch osoby jako vítr vlál.

Dítě mé zkažené odpouštím ti,můžeš se mnou odejít domů, všichni tě rádi uvidí!

Mám hlad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 London Eye London Eye | Web | 19. února 2012 v 13:49 | Reagovat

Dovolujeme si Vám tímto komentářem pozvat do nové RPG s neokoukaným námětem. Prosím, neberte tento komentář jako reklamu, ale spíše jako nabídku nového dobrodružství.
Nacházíme se v moderním Londýně . Nic není ale na první pohled tak jak se zdá. Poklidný Londýn se stává útočištěm dealerů, mafiánů, ale hlavně démonů. Schyluje se k válce. Už víte na které straně budete stát?
Více na našich stránkách.
Těšíme se na Vás.
Pekelný tým.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama