Don´t cry when you are alone. Don´t cry when you are alone. Don´t cry when you are alone. Don´t cry when you are alone.

Křikem tě už nepřivolám co?

17. prosince 2012 v 21:25 | Světmuška
Proč neslyšíš, když křičím tvé jméno ze spaní? Řeknu to prostě, nemůžeš. Jsi příliš daleko, abys slyšel cokoliv. Rád bys mě obejmul. Já bych tě nejradši objímala do konce svýho života. Ahoj ty tam, prý mi neseš zprávu. Odejdi jestli jsi posel špatných zpráv. Ups. Poslechl. To nevěstí nic dobrého. Cože? Voláš z dálky, že je to smrt. Řekla jsem, že jen špatné zprávy mohou odejít. Smrt vítám. úsměv. bože vážně myslíš, že je to vtip co? Vyhrň mi rukávy a podívej, co mám na ruce za vtip. Nemám blbnout. Bože to je tvoje odpověď úplně na všechno.
Říkáš, že mě chceš políbit.... Já tě chci líbat od rána do večera. Říkáš, že chceš tu bloncku támhle...... Já říkám, že tě chci zabít, zlato :*


Mám bílý šat, bílý šál. Říkáš promiň. Nevěřím ti. Kdybych věřila, bolelo by to mnohem víc a tak jdu po cestě až k ní. Stačí prý zavřít oči a strach zmizí. S nadějí zavírám oči, ale nic... Černé slzy mi rámují obličej. To tys jim daroval tuhle barvu. Ne nejsou to slzy! Je to krev. Ó děkuji tvá chuť je omamující. Taky má ta vaše tak kyselou chuť? Havrani se schází. Neumím chodit v hlubinách. Ruce slábnou. Nohy už spí. Poslední vzpomínka. Ještě šeptám ta slova, cos tak rád slýchával. "Miluju tě" To je všechno. Víc už ti nedám. Ani jedno hloupý slůvko si tvá pošetilost nezaslouží. Mé tělo je již pod vodou. Slzy rázem zmizely. Mé tělo se plní vodou. Je čistá, čistčí než kdy byly tvé lži. Na hladině se veze koráb. Z korábu spadly plachty a místo nich tam visí černý šál. Vzdávají hold té dívce, co se ztratila ve vlnách a po ní zbylo jen prázdné ledové tělo barvou připomínající sníh. Sněhurka to ale není. Ta měla příběh šťastnější. Kapela hraje, zvony zní a slzy kanou. Místo aby lidé plakali s dívkou dokud ještě byla, si teď zbytečně máčí kapesníčky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama