Don´t cry when you are alone. Don´t cry when you are alone. Don´t cry when you are alone. Don´t cry when you are alone.

Není růže bez trní. Vždycky je tu příčina a následek.

19. ledna 2013 v 17:46 | Linerkin
Jsem tu zas. Musím se vypsat z mojí hlavy. Mám strach. Bojím se svých citů. V jednu chvíli přemýšlím, jak všechno skončit. Mám přece ráda svůj klid. Když jsem sama, nikdo ode mě nic neočekává. Nikdo po mě nic nechce. Nemám strach někomu ublížit. Mám to na denním pořádku a to se nemusím snažit.
Mám strach se mu otevřít. Tak ráda bych mu o všem řekla. Všechno co se děje v mý hlavě. Ale nedokážu to. Je moc brzo. A pak bude moc pozdě. Udržím se. Věřím si. Zmáčknu ok na mobilu. Hlásí: žádná zpráva. Nevadí. Je to tak lepší. Přišlo by zas pokušení, říct ti pravdu. Pravdu o šedi v které se koupu, když tu nejsi se mnou. Pravdu o mě a… A… už to nedokážu říct. Chci nosit krátký rukáv a přestat se bát. Chci ukázat světu, že mě nezdolá tak snadno. Proč jsou na tom všichni tak dobře? Ten jejich úsměv… Až člověka pak mrazí. A pak stačí maličkost. Bože umřela jí kočka a co jako? Mě tu umírá polovina rodiny. Jeden po druhém. Třeba je to jen chyba v matrixu. Jsem špatně naprogramovaná. Nejspíš mě matrix vymaže. A bude o jeden spam míň.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilly Lilly | E-mail | Web | 19. ledna 2013 v 18:14 | Reagovat

Čo tam sa vyrozprávať? Mne to pomáha, ale neviem zas, aká je situácia u teba. To s tým krátkym rukávom mi príde, akoby si si ubližovala.

2 Maybe Maybe | 21. ledna 2013 v 19:13 | Reagovat

[1]: já sa rozprávám zde. ale už budu tady končit... nějak mě to tu nebaví a nenidobrý se v tom pořád patlat a s tim rukávem si nedělej starosti... píšu o tom všude a máš pravdu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama